jQuery Twitter Search (7.x-2.2) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: content
cs: obsah

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Block title
cs: Nadpis bloku

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Add block
cs: Přidat blok

en: Filter
cs: Filtr

en: Term
cs: Termín

en: Block title.
cs: Název bloku.

en: Deleted comment @cid and its replies.
cs: Smazat komentář @cid a jeho odpovědi.
