jQuery Twitter Search (7.x-2.2) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: content
el: ύλη

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Block title
el: Τίτλος μπλοκ

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add block
el: Προσθήκη μπλοκ

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Term
el: Όρος

en: Block title.
el: Τίτλος μπλοκ.

en: Deleted comment @cid and its replies.
el: Το σχόλιο @cid και οι απαντήσεις του διαγράφηκαν.
