jQuery Twitter Search (7.x-2.2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: content
eo: enhavo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Block title
eo: Titolo de la bloko

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: Add block
eo: Aldonu blokon

en: Filter
eo: Filtrilo
