jQuery Twitter Search (7.x-2.2) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: content
fa: محتوا

en: Cancel
fa: لغو

en: Block Title
fa: عنوان بلوک

en: Block title
fa: عنوان بلوک

en: edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Add block
fa: افزودن بلوک

en: Filter
fa: فیلتر

en: Term
fa: واژه

en: Deleted comment @cid and its replies.
fa: دیدگاه @cid و تمامی پاسخ‌های آن حذف شدند.
