jQuery Twitter Search (7.x-2.2) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: content
fil: nilalaman

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Block title
fil: Pamagat ng tipak

en: edit
fil: wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Add block
fil: Magdagdag nang tipak

en: Filter
fil: Salain
