jQuery Twitter Search (7.x-2.2) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: content
hu: tartalom

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Block Title
hu: Blokk címe

en: Block title
hu: Blokk címe

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Add block
hu: Blokk hozzáadása

en: Filter
hu: Szűrő

en: Term
hu: Kifejezés

en: Timeout
hu: Időtúllépés

en: Pause
hu: Szünet

en: Block title.
hu: Blokk címe.

en: Deleted comment @cid and its replies.
hu: @cid hozzászólás és minden válasza törölve lett.

en: Anchors
hu: Horgonyok
