jQuery Twitter Search (7.x-2.2) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: content
jv: kontén

en: Cancel
jv: Batal

en: Block title
jv: Judhul blok

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Add block
jv: Tambah blok

en: Filter
jv: Saring

en: Deleted comment @cid and its replies.
jv: Mbusak komèntar @cid lan balesan komèntaré.
