jQuery Twitter Search (7.x-2.2) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: content
lv: saturs

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Block title
lv: Bloka nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add block
lv: Pievienot bloku

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Term
lv: Termins

en: Block title.
lv: Bloka nosaukums.

en: Deleted comment @cid and its replies.
lv: Komentārs @cid un tā atbildes ir dzēsts.
