jQuery Twitter Search (7.x-2.2) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: content
os: мидис

en: Cancel
os: Аппар

en: Block title
os: Блочы сæр

en: Save
os: Ныффысс
