jQuery Twitter Search (7.x-2.2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Filter
sr: Филтрирај
