jQuery Twitter Search (7.x-2.2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: delete
ta: நீக்குக

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Filter
ta: வடிகட்டி
