jQuery Twitter Search (7.x-2.2) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: content
tr: içerik

en: Cancel
tr: İptal

en: Block Title
tr: Blok Başlığı

en: Block title
tr: Blok başlığı

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Add block
tr: Blok ekle

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Term
tr: Terim

en: Timeout
tr: Zaman aşımı

en: Pause
tr: Geçici olarak durdur

en: Block title.
tr: Blok başlığı.

en: Deleted comment @cid and its replies.
tr: @cid yorumu ve cevapları silindi.
