jQuery Twitter Search (7.x-2.3) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Block title
bg: Заглавие на блока

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Filter
bg: Филтър
