jQuery Twitter Search (7.x-2.3) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Block title
bs: Naslov bloka

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj
