jQuery Twitter Search (7.x-2.3) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Block title
gu: ખંડ શીર્ષક

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Filter
gu: ફિલ્ટર
