jQuery Twitter Search (7.x-2.3) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Block Title
hi: ब्लॉक शीर्षक

en: Block title
hi: ब्लॉक का शीर्षक

en: edit
hi: संपादन करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Block title.
hi: ब्लॉक शीर्षक
