jQuery Twitter Search (7.x-2.3) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Block title
hr: Naziv bloka

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Filter
hr: Pročisti

en: Term
hr: Pojam

en: Pause
hr: Zaustavi
