jQuery Twitter Search (7.x-2.3) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Block title
km: ​ចំណង​ជើង​ប្លុក

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Filter
km: តម្រង
