jQuery Twitter Search (7.x-2.3) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Term
kn: ಅವಧಿ

en: Timeout
kn: ಕಾಲಾವಕಾಶ ಮುಗಿದಿದೆ

en: Pause
kn: ತಾತ್ಕಲಿಕ ತಡೆ
