jQuery Twitter Search (7.x-2.3) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Block title
oc: Títol del blòt

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Filter
oc: Filtrar

en: Term
oc: Tèrme

en: Timeout
oc: Temps limit
