jQuery Twitter Search (7.x-2.3) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Block title
ps: غونډ سرلیک

en: Filter
ps: چاڼ

en: Block title.
ps: غونډ سرلیک.
