jQuery Twitter Search (7.x-2.3) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Block title
ro: Titlul blocului

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Filter
ro: Filtru

en: Term
ro: Termen

en: Block title.
ro: Titlu bloc.
