jQuery Twitter Search (7.x-2.3) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Block title
ug: قوشۇمچە رايون نامى

en: Filter
ug: سۈزۈش
