jQuery Twitter Search (7.x-2.2) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Block title
az: Blok başlığı

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Add block
az: Blok əlavə et

en: Term
az: Termin

en: Block title.
az: Blok başlığı.

en: Deleted comment @cid and its replies.
az: @cid şərhi və onun cavabları silindi.
