jQuery Twitter Search (7.x-2.2) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: content
ca: contingut

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Block Title
ca: Títol del bloc

en: Block title
ca: Títol del bloc

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Add block
ca: Afegeix un bloc

en: Filter
ca: Filtra

en: Term
ca: Terme

en: Block title.
ca: Títol del bloc.

en: Deleted comment @cid and its replies.
ca: S'ha suprimit el comentari @cid i les seves respostes.
