jQuery Twitter Search (7.x-2.2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: content
th: เนื้อหา

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Block title
th: ชื่อบล็อค

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Add block
th: เพิ่มบล็อค

en: Deleted comment @cid and its replies.
th: ลบความคิดเห็น @cid และคำตอบทั้งหมดแล้ว
