jQuery Twitter Search (7.x-3.0) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Language
cy: Iaith

en: Block title
cy: Pennawd bloc

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Until
cy: Tan
