jQuery Twitter Search (7.x-3.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Language
da: Sprog

en: Block Title
da: Bloktitel

en: Block title
da: Titel

en: edit
da: redigér

en: Save
da: Gem

en: Until
da: Indtil

en: Local
da: Lokal

en: Block title.
da: Bloktitel.
