jQuery Twitter Search (7.x-3.0) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: delete
de: Löschen

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Language
de: Sprache

en: Block Title
de: Blocktitel

en: Block title
de: Blocktitel

en: edit
de: Bearbeiten

en: Save
de: Speichern

en: Term
de: Begriff

en: Timeout
de: Zeitüberschreitung

en: Until
de: Bis

en: Local
de: Lokal

en: Consumer key
de: Anwender-Schlüssel

en: Consumer secret
de: Anwender-Geheimnis

en: Block title.
de: Blocktitel.

en: Access token
de: Zugriffs-Token

en: Anchors
de: Ankerpunkte

en: Use avatar
de: Avatar verwenden

en: Show or hide twitter profile images.
de: Twitter-Profilbilder anzeigen oder ausblenden.
