jQuery Twitter Search (7.x-3.0) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Block title
dz: ལེབ་དུམ་མགོ་མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Filter
dz: ཚགས་མ།
