jQuery Twitter Search (7.x-3.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Language
gl: Idioma

en: Block title
gl: Título do bloque

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Filter
gl: Filtro

en: Term
gl: Termo

en: Until
gl: Até
