jQuery Twitter Search (7.x-3.0) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Language
he: שפה

en: Block Title
he: כותרת תיבה

en: Block title
he: כותרת הבלוק

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Filter
he: סינון

en: Term
he: סיווג

en: Until
he: עד

en: Local
he: מקומי

en: Pause
he: עצירה

en: Block title.
he: כותרת הבלוק
