jQuery Twitter Search (7.x-3.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Language
id: Bahasa

en: Block Title
id: Judul Blok

en: Block title
id: Judul blok

en: Save
id: Simpan

en: Term
id: Istilah

en: Block title.
id: Judul blok.
