jQuery Twitter Search (7.x-3.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Language
ka: ენა

en: Block title
ka: ბლოკის სათაური

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Filter
ka: ფილტრი
