jQuery Twitter Search (7.x-3.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Language
mg: Teny

en: Filter
mg: Sivana
