jQuery Twitter Search (7.x-3.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Language
mn: Хэл

en: Block title
mn: Хавтангийн гарчиг

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Filter
mn: Шүүлтүүр
