jQuery Twitter Search (7.x-3.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Language
mr: भाषा

en: Block Title
mr: ब्लॉकचे  शीर्षक

en: Block title
mr: खंड शीर्षक

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Filter
mr: गाळणी
