jQuery Twitter Search (7.x-3.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Language
nn: Språk

en: Block title
nn: Blokkoverskrift

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: Filter
nn: Filtrer
