jQuery Twitter Search (7.x-3.0) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Language
si: භාෂාව

en: edit
si: සංස්‌කරණය
