jQuery Twitter Search (7.x-3.0) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Language
sv: Språk

en: Block Title
sv: Blocktitel

en: Block title
sv: Blocktitel

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: Filter
sv: Filtrera

en: Until
sv: Till

en: Local
sv: Lokal

en: Consumer key
sv: Konsumentnyckel

en: Consumer secret
sv: Konsumenthemlighet

en: Pause
sv: Pausa

en: Block title.
sv: Titel för block.
