jQuery Twitter Search (7.x-3.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Language
ta: மொழி

en: Block Title
ta: தொகுதி தலைப்பு

en: Block title
ta: தொகுதித் தலைப்பு

en: edit
ta: மாற்று

en: Save
ta: சேமி

en: Filter
ta: வடிகட்டி
