jQuery Twitter Search (7.x-3.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Language
te: భాష

en: Block title
te: బ్లాకు శీర్షిక

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Filter
te: వడపోయి
