jQuery Twitter Search (7.x-3.0) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Language
uk: Мова

en: Block Title
uk: Назва блоку

en: Block title
uk: Заголовок блоку

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Filter
uk: Фільтр

en: Term
uk: Термін

en: Timeout
uk: Час очікування

en: Until
uk: До

en: Local
uk: Локаль

en: Pause
uk: Призупинити

en: Block title.
uk: Заголовок блоку.

en: Access token
uk: Токен доступу
