jQuery Twitter Search (7.x-3.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Block title
vi: Tiêu đề khối

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Filter
vi: Lọc

en: Until
vi: Đến khi

en: Local
vi: Cục bộ

en: Pause
vi: Tạm dừng
