jQuery Twitter Search (7.x-3.1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Block title
am: የጥምር ዓርስት

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Filter
am: ማጣሪያ
