jQuery Twitter Search (7.x-3.1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Language
ast: Llingua

en: Block title
ast: Títulu del bloque

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Filter
ast: Filtru
