jQuery Twitter Search (7.x-3.1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Block Title
eu: Blokearen izenburua

en: Block title
eu: Blokearen izenburua

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Term
eu: Termino

en: Local
eu: Lokala

en: Pause
eu: Gelditu

en: Block title.
eu: Bloke izenburua.
