jQuery Twitter Search (7.x-3.1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Language
fi: Kieli

en: Block title
fi: Lohkon otsikko

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Filter
fi: Suodatus

en: Term
fi: Termi

en: Timeout
fi: Aikakatkaisu

en: Until
fi: Saakka

en: Local
fi: Paikallinen

en: Pause
fi: Pysäytä

en: Block title.
fi: Lohkon otsikko.
