jQuery Twitter Search (7.x-3.1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Language
is: Tungumál

en: Block Title
is: Blokkatitill

en: Block title
is: Titill á blokk

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: Filter
is: Sía

en: Term
is: Hugtak
