jQuery Twitter Search (7.x-3.1) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Language
ja: 言語

en: Block Title
ja: ブロックのタイトル

en: Block title
ja: ブロックのタイトル

en: edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: Filter
ja: フィルター

en: Term
ja: ターム

en: Until
ja: まで

en: Consumer key
ja: コンシューマーキー

en: Consumer secret
ja: コンシューマー秘密キー

en: Access token secret
ja: アクセストークン秘密キー

en: Block title.
ja: ブロックのタイトル。

en: Access token
ja: アクセストークン
